8 Ekim 2013 Salı

Yeni 2014 Örgülü Saç Modelleri

Örgülü saçlar ile muhteşem saç modelleri yapabilirsiniz. Hiç kimseye gereksinimiz olmadan örgülü saç modelleri yapmak oldukça kolaydır. Örgülü saç modelleri arasında en kolay ve en beğenilen model örgülü topuz modelleridir. Saçlarınızı ilk olarak atkuyruğu yapın ve akabinde 2ye bölerek 2 farklı örgü yapıp dolayarak muhteşem bir örgü topuz modeli yapabilirsiniz.

Eğer isterseniz 2014 at kuyruğu saç modelini ensenizden veya başınızın üstünden yapabilirsiniz. Hangi modeli uygularsanız uygulayın her 2 biçimde de saçlarınız mükemmel örgülü topuz yeni sezon modelleri yapabilirsiniz. Örgülü saç modelleri içinde modacılara göre en iyi saç modeli kafes örgülü adı verilen saç modelidir.
1 yorum:

  1. Blogun Mükemmeell... Ayrıca tatlımmm sen hiç kıvırcık saça sahip oldun mu? ben at kuyruğu bile yapamıyorum kafamın üstünden minik minik anten gibi saçlar çıkıyo diye sen gelmişin topuz yap diyon. onu yapmam için 2 saatimi ayırıp önce saçımı düzleştirmem lazım ki saçımı düzleştirirsem eğer kıyıp da bu modelleri yapmam yapamam ben burda Kısa Saç Modelleri bikaç model buldum ama onlarda feciii offff napcam ben yaaa

    YanıtlaSil